Linka č.1 – Hořice, Hradec Králové, Pardubice
           
Hořice   autobusové nádraží u trafiky 19:41  
Mílovice   u motorestu 19:46  
Klenice   u hlavní silnice 19:49  
Dub   u hlavní silnice 19:50  
Sadová   autobusová zastávka u hl. silnice 19:52  
Lípa   autobusová zastávka u hl. silnice 19:55  
Všestary   aut. zast. u zdravotního střediska 19:58  
Hradec Králové   Před Hlav. nádražím ČD (vlakové) 20:07  
Opatovice n. L.   U obecního úřadu 20:20  
Pardubice   Před Hlav. Nádražím ČD (vlakové) 20:30  
Lázně Bohdaneč   zastávka MHD autob. Nádraží 20:40  
Bukovka   autobusová zastávka 20:43  
Rohovládová Bělá   na křižovatce směr Kasalice 20:48  
Kasalice     20:50  
           
      Odjezd zpět 3:45
           
Linka č. 2 – Nový Bydžov, Chlumec nad Cidlinou
Homyle   autobusová zastávka 21:15  
Kunčice   autobusová zastávka 21:17  
Nechanice   na náměstí u Šimla 21:21  
Kobylice   autobusová zastávka 21:28  
Prasek   autobusová zastávka u hl. silnice 21:33  
Nový Bydžov   U Hvězdy 21:38  
Nový Bydžov   na naměstí u Lva 21:38  
Záchrašťany   autobusová zastávka 21:40  
Zádražany   autobusová zastávka 21:42  
Nepolisy   autobusová zastávka 21:44  
Chlumec nad Cidlinou   U kovoplastu (u závor) 21:46  
Chlumec nad Cidlinou   autobusová zast. na náměstí 21:47  
Kladruby   autobusová zastávka 21:48  
Nové Město   autobusová zastávka 21:50  
Chýśť   autobusová zastávka 21:53  
Voleč   autobusová zastávka 21:55  
Rohovládová Bělá   na křižovatce směr Kasalice 21:58  
Kasalice     22:00  
      Odjezd zpět 3:45
             
Linka č. 3 – Přelouč, Chvaletice
Chýšt   autobusová zastávka 19:40  
Malé Výkleky   autobusová zastávka 19:41  
Vápno   autobusová zastávka 19:43  
Strašov   autobusová zastávka 19:47  
Semín   autobusová zastávka 19:52  
Kladruby n. Labem   autobusová zastávka 19:57  
Řečany   autobusová zastávka obec. Úřad 20:02  
Chvaletice   restaurace u Palmy 20:17  
Trnávka   aut. zast. u hlav. Sil. na zav. 722918706 20:20  
Lhota u Přelouče   autobusová zastávka 20:24  
Přelouč   nové autob. Nádraží 20:29  
Břehy u Přelouče   autobusová zastávka 20:33  
Vlčí Habřina   u hlavní silnice 20:36  
Kasalice     20:39  
      Odjezd zpět 2:30